Студенти 2 курсу Георгій Орлов і Маргарита Паскалова запропонували торт "Медовик" та пиріжки з картоплею і капустою власного приготування. Студент 1 курсу Валентин Новосьолов намалював цікаві картинки з життя молоді. Студенти, викладачі, працівники Інституту також купували кульки з малюнком та побажанням, сніжинки, чай, каву, воду. Лунала романтична музика.
Від щирого серця всі викидали в скриньки кошти для дітей. Зібрано 1000 грн., що стане добрим додатком до зібраних речей, книжок, іграшок, інших подарунків для діточок Будинку малюка!
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)




