До Дня Незалежності України Студентське Наукове Товариство, як осередок наукової творчості молодих науковців, отримало від Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України Подяку за незламність та активну громадянську позицію.
Наше СНТ, попри війну, проводить значну роботу по залученню студентів-членів наукових Клубів до активних наукових досліджень. Молоді науковці беруть участь у благодійних акціях та волонтерській роботі.
Сьогодні до СНТ додалися молоді науковці - аспіранти МАУП, що працюють в Одеському інституті, тому СНТ у новому навчальному році буде реформоване у Наукове товариство студентів і молодих учених Одеського інституту МАУП.
Вже двічі інформацію про діяльність нашого СНТ освітлено у Книзі Рад молодих учених, другу книгу "Незламні" скоро буде випущено.
Бажаємо нашим молодим науковцям нових творчих успіхів і вітаємо з Подякою!




