30 серпня 2019 р. в Одеському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбулося свято, присвячене першокурсникам. З самого ранку на подвір’ї Інституту було весело, лунала музика, очі першокурсників радісно світились у передчутті особливої події в їхньому житті…
Пролунав Гімн України та Гімн МАУП, після чого студентів і гостей, батьків першокурсників щиро привітала директор Інституту кандидат наук з державного управління, професор МКА Каракасіді Олена Федорівна.
З привітальним словом до першокурсників звернувся начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кузнєцов Михайло Семенович.
Також урочисто привітав студентів завідувач кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін, доктор педагогічних наук, академік МКА Костенко Ростислав Валерійович.
Від імені Студентської ради Інституту першокурсників привітав студент 4 курсу, Голова Студентського наукового товариства, заступник Голови Студентської ради, член Молодіжної ради при Одеському міському голові Арсеній Гаврилюк. Після його вітання він і студентка 4 курсу спеціальності «Право» Головатюк Анастасія вручили студентам 1 курсу символічний «Студентський квиток», посвятивши їх у студенти вищого навчального закладу.
Для учасників свята лунали пісні у виконанні старшого викладача Марченка В.Л. і студентки Шепелєвої Віолетти, вірші і добрі слова тим, хто лише починає нове, студентське життя.
Студенти, батьки, викладачі та працівники Інституту радо вітали Гімн Одеси-пісню з оперети "Біла акація" у виконанні Алли Мордванюк, присвячену 225-річчю міста Одеси, яке відмічаємо 2 вересня.
Зворушені почутим і задоволені першокурсники пішли на перше заняття, на якому їх ознайомили з вимогами і привітали в аудиторії як студентів шановного вишу - МАУП. А викладачі з піднесеним настроєм зробили пам'ятне фото.
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)




