Сьогодні в Одеському інституті МАУП відбулася урочиста посвята у студенти. Незважаючи на непрості обставини в країні, до нашої академічної родини долучилися нові першокурсники, які зробили важливий крок до здобуття вищої освіти та професійного становлення.
З вітальним словом до студентів звернулася директор інституту Ольга Вікторівна Кузнєцова, яка побажала молоді натхнення у навчанні, нових звершень та віри у власні сили.
Також першокурсників привітала провідний фахівець денного відділення Вікторія Сергіївна Войцех. Вона ознайомила студентів з особливостями освітнього процесу, можливостями розвитку в стінах інституту та наголосила на важливості активної участі у студентському житті.
Одеський інститут МАУП щиро вітає своїх нових студентів та бажає їм успіхів на шляху до знань, професійного і особистісного зростання!





