Практикум з Арт-терапії

Практикум з Арт-терапії

20 Oct 2022

19  жовтня 2022 року  студентським психологічним клубом «Психолог», в рамках плану роботи Клубу була проведена творча зустріч студентів PRO-ART, присвячена осінній тематиці. 

Керівник Клубу, викл.кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Анастасія Кузнєцова та студенти провели практикум з Арт-терапії, гармонізуючи свій внутрішній потенціал та особистий розвиток  через розвиток уміння самовираження та самопізнання. Розширили своє поняття про Арт-терапію, як спеціалізовану форму психотерапії, заснованої на мистецтві, образотворчій та творчій діяльності.

Дякуємо всім присутнім за цікаві розмови та творче натхнення! Чекаємо на нові зустрічі!