18 вересня в Одесскому інституті відбувся круглий стіл кафедри правових дисциплін і Студентського науково-правового клубу ФЕМІДА на тему: "Новели законодавства-2020". Учасники обговорили зміни в виборчому законодавстві, в процесуальних кодексах, введення інституту кримінального проступку, зміни в адміністративно-територіальному устрої країни. Обговорено проєкт Положення про навчально-наукову лабораторію, підготовлений членами кафедри правових дисциплін. Запропоновано створити дві такі лабораторії на кафедрі, питання передано на розгляд Методичної ради Інституту. Захід відбувся при високій активності зацікавлених студентів спеціальності Право.
.png)
.png)




