До Всесвітнього Дня психичного здоров’я студенти та викладачі Одеського інституту МАУП організували онлайн-тиждень ментального здоров’я.
Завідувачка кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін д.філос.н., доцент, керівник студентського клубу «Психолог» А.О. Нерубасська зі студентами Арикул М., Орійник М., Чабаненко Є. Дженюк К., Джерід Дж., Орловою-Саківською Д., Мухіним І., Бабіч В., Кацаєм В., Сисоєвою Д., Чабаненко Є., Кільмішенко Л., Зеленчук А. кожного дня пропонували в чаті підтримуючі та допомагаючи вправи.
В перший день провели опитування про визначення «ментального здоров’я», щоб зрозуміти, як сприймається тема студентами непсихологічних спеціальностей. Опитувальник розробила студентка 4 курсу Єлизавета Чебаненко. В другий день здобувачі 2-го та 3-го курсів розпочали з теми «День турботи про себе».
Протягом дня на всіх чекали теплі поради, невеликі завдання та моменти спокою, які допомагають:
-зробити паузу серед навчальних справ,
-відчути полегшення й внутрішню рівновагу,
-підтримати одне одного добрим словом.
Орлова-Саківська Дар'я провела вправу з ранку — «Подякуй собі», яка допомагає підняти самооцінку і почати день усвідомлено. Вона коментувала, як справжній психолог все, що писали учасники цього марафону. Крім цього на тижні здоров’я пропонувались вправи «Момент спокою», «Слово підтримки».
Студенти 3-го курсу та їх лідер Марія Арикул продовжили шлях до внутрішнього балансу та спокою. Тема третього дня була — «Дихай. Відчуй. Відпусти.» Мікро-практики mindfulness допомогли зробити коротку паузу, відпустити напругу й повернути увагу до себе. В четвер ділилися моментами радощів та надсилали особисті фото, що зближувало учасників.
На завершення студенти разом з викладачами підготували відеоролик – вітання з Всесвітнім Днем психічного здоров’я та поділилася посиланнями на улюблені пісні!
Бажаємо всім бути здоровими!!!
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)





