Під лозунгом «Пізнай. Відчуй. Усвідом» з 21 по 25 квітня 2025 року в Одеському інституті МАУП пройшов Тиждень психології.
Студенти спеціальності Психологія разом із викладачами протягом тижня організували серію надзвичайно змістовних та емоційно наповнених заходів:
-Вівторок — Тема дня: «Емоції і я. День саморефлексії». Студентка 4 курсу Терзі Вікторія провела практичну онлайн-майстерку «Як керувати емоціями без шкоди для себе?». Учасники вчилися розпізнавати, приймати та регулювати свої емоційні стани, а також обговорювали техніки емоційної саморегуляції.
-Середа — День книги та цитати. Терзі Вікторія презентувала рекомендації психологічних книг з коротким описом їхньої цінності для саморозвитку.
Крім того, учасники обговорювали мотивуючі цитати дня з психологічним аналізом їх глибокого сенсу.
-Четвер — День обговорень і квесту. Студентка 4 курсу Єлизавета Шелепун провела інтерактивну онлайн-дискусію «Не соромно. Потрібно», де разом зі студентами руйнували міфи про психологію і обговорювали реальне значення психологічної підтримки у сучасному світі.
Також було проведено психологічний квест «Тіні підсвідомості», який дозволив учасникам у цікавій формі попрацювати із власними емоціями та підсвідомими установками.
- П’ятниця — Арт-терапевтичний день. Іванченко Вікторія, студентка 4 курсу, організувала онлайн арт-терапію «Мовою малюнка». Студенти через творчість досліджували свої почуття, малювали власні емоційні стани й відкривали нові ресурси внутрішньої підтримки.
Атмосфера Тижня психології була надзвичайно тепла та надихаюча! Студенти активно обмінювались думками, ділилися переживаннями, відкривали нові сторони себе.
Організатори дякують усім учасникам за активність і щирість та запрошують до нових зустрічей під гаслом: «Пізнаючи себе — змінюємо світ навколо!».
.jpg)
.jpg)




