Проведення тренінгу «Я - маніпулятор»

Проведення тренінгу «Я - маніпулятор»

26 Feb 2024

23 лютого 2024 року СНК «ПСИХОЛОГ» Одеського інституту МАУП розпочав свою діяльність на початку ІІ півріччяя 2023-2024 навч.року з тренінгу «Я - маніпулятор», спікером якого виступила студентка 3 курсу спеціальності «Психологія», заступник голови Студентської ради Єлизавета Шелепун. 

На тренінгу було розкрито саме поняття маніпуляції та розглянуті її види. Спікерка ознайомила з характеристиками маніпулятора, розповіла про вплив маніпуляцій на взаємовідносини та як можна захиститися від них. Відвідали тренінг студенти 1-3 курсів спеціальності «Психологія» денної та заочної форм навчання. 

Зустріч відбулась в чудовій дискусії, задаванням запитань з відповідями на них та висловлюванням своїх думок по тематиці тренінгу.

Дякуємо нашому спікерові та всім присутнім за таку активну участь. Рухаємось далі разом з МАУП!