29 вересня 2022 року в Одеському інституті МАУП за Планом роботи Студентського Наукового Клубу «ПСИХОЛОГ» викладачем кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Анастасією Кузнецовою проведено практикум з Арт-терапії PRO-ART, присвячений Дню працівника освіти.
В заході взяли участь студенти 1 та 2 курсів спеціальності Психологія. Студентка 2 курсу Єлизавета Шелепун підготувала доповідь-презентацію про поняття арт-терапії, про її роль у психологічному здоров'ї людини, про різновиди даного напряму та важливість його застосування у сучасному світі.
Учасники самостійно створили прикраси з гофрованого паперу, які планують подарувати викладачам до їх професійного свята.
.jpg)
.jpg)





