8 жовтня 2019р. в Одеському інституті відбулись урочистості до Дня працівника освіти та Дня юриста. На святі, яке підготовали студенти, лунали теплі слова подяки, пісні, музика. Директор Інституту щиро привітала членів кафедри правових дисциплін і студентів-правників.
Студенти тепло вітали викладачів, нагородили їх Дипломами в різних номінаціях.
Весь Інститут потопає в квітах і щасливих посмішках.
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)




