Тренінг розпочався з панельної дискусії на тему: «Стан реалізації та перспективи молодіжної політики в Одесі»,
в якій взяли участь представники різних департаментів і управлінь Одеської міської ради, депутати
та громадські діячі.
Протягом двох днів учасники тренінгу розбирали ряд важливих актуальних тем,
серед яких: «Лідерство. Чи кожен може стати лідером?»,
«Створення проекту - від ідеї до практичної реалізації»,
«Співпраця молоді і влади. Як ми можемо реалізовувати спільні проекти. Документообіг» та інші.
.png)
.png)
.png)
.png)