У період з 24 по 28 листопада 2025 року к.е.н., доц. кафедри управління фінансів та адміністрування Олександра Ігнатушенко та викладач кафедри управління фінансів та адміністрування Кристина Олійник долучилися до програми підвищення кваліфікації «Наука ✕ ШІ: нова парадигма», організованої ГО «Прогресильні» спільно з Українським офісом дослідницької доброчесності.
Це був не просто курс, а жива та змістовна розмова про майбутнє науки, у якій штучний інтелект постає не загрозою, а потужним інструментом розвитку за умови відповідального й усвідомленого використання.
У межах програми разом із провідними українськими та міжнародними експертами — Яною Сичіковою, Наталією Цибуляк, Дмитром Чумаченком, Артемом Артюховим, Павлом Мілашевичем та Олексієм Калмиковим — було обговорено:
-трансформацію культури використання ШІ у науковій діяльності;
-нову архітектуру наукового процесу та роль ШІ як співдослідника;
-етичні ризики й відповідальність дослідника;
-глобальні тенденції застосування ШІ в академічному середовищі;
-практичні можливості використання ШІ в науці.
Ключовий меседж курсу — в умовах стрімкої цифровізації важливо не забороняти ШІ, а навчитися працювати з ним відповідально, критично та етично.
За результатами успішного проходження програми та підсумкового тестування учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС (30 годин).
Пишаємося нашими викладачами та продовжуємо разом реалізовувати сучасні підходи до розвитку освітньої й наукової діяльності!
.jpg)




