Урочисте вручення дипломів випускникам грудня 2021р.

Урочисте вручення дипломів випускникам грудня 2021р.

17 Jan 2022

В Одеському інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів випускникам  грудня 2021 року. 

Вручення дипломів – це завжди визначна подія, це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці. Роки навчання пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли випускникам вручили заповітні дипломи.

Директор Одеського інституту МАУП – Олена Федорівна Каракасіді привітала випускників із  завершенням навчання та побажала швидкого кар’єрного зростання, успішної співпраці з гідними компаніями й невпинного самовдосконалення та висловила сподівання, що випускники-бакалаври продовжать здобувати освіту в Одеському інституті МАУП на другому (магістерському) рівні.

Зі словами вдячності від імені випускників до викладачів, які передавали свої знання та досвід, дали путівку у нове доросле життя, звернулися Наталія Демченко та Анна Мордванюк.

Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання! Сподіваємося, що досвід і знання, які Ви здобули у стінах Одеського інституту МАУП стануть вагомим підґрунтям для подальших звершень і професійних досягнень!