На випуску викладачі курсів підвели підсумки навчального семестру та подарували слухачам збірники наукових праць, підготовлені громадською редакцією Інституту, а вдячні слухачі подарували вирощені ними квіти та зроблені власноруч іграшки та картини.
Після фотографування на пам'ять відбувся невеликий концерт, де слухачі читали власні вірші та співали українські пісні. Потім відбулось чаювання з музичним антрактом.
Інститут вітає з випуском поважних студентів та бажає їм міцного здоров’я, натхнення, ентузіазму та активної життєвої позиції.
.png)
.png)
.png)
.png)




