Сьогодні в Одеському інституті ПрАТ"ВНЗ"МАУП" відбулося урочисте вшанування Героїв Небесної Сотні та хвилина мовчання в Інститутській капличці, присвячені пам'яті загиблих 5 років тому на Євромайдані. Студенти та викладачі, працівники Інституту віддали шану пам'яті загиблим за нашу незалежність та європейську ідентичність. З великим хвилюванням одеські маупівці запалили свічки пам'яті.....
.png)
.png)




